Facebook
Allegro

Kim jesteśmy?

W dużym skrócie – jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzedażą odzieży BHP, zarówno hurtowo, jak i w ilościach detalicznych. Oprócz tego jesteśmy sympatycznymi ludźmi, z którymi łatwo się porozumieć i prowadzić interesy.

Co oferujemy?

Przede wszystkim produkty najwyższej jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest wpływ odzieży BHP na komfort i bezpieczeństwo Waszych pracowników, a co za tym idzie – wydajność ich pracy, dlatego nasze produkty są produkowane wyłącznie w krajach UE. Oferujemy odzież antystatyczną, ognioodporną, olejoodporną, na życzenie dołączamy deklaracje zgodności z certyfikatami. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie ogromny wybór asortymentu. Szyjemy także odzież pod wymiar. Jednocześnie możemy dodać, że każdy miłośnik myślistwa, wędkarstwa, czy surwiwalu znajdzie u nas coś dla siebie.

Dlaczego my?

Jak wspomnieliśmy, jesteśmy sympatycznymi, komunikatywnymi ludźmi. Produkty wysyłamy zawsze na czas, jesteśmy uczciwi i rzetelni. Zamawiając większe ilości produktów możesz zawsze liczyć na zniżki. Jesteśmy lojalni wobec wszystkich naszych klientów. Poznając jakość naszych produktów i usług, zapewne zostaniesz naszym klientem na lata.